O nás | HOTEL AMADEUS | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Milí hosté,

 

vítáme vás na stránkách našeho hotelu, jehož majitelkami jsme se staly před třemi lety a od té doby nás obě plně zaměstnávají nejen naše rodiny, ale i náš milovaný hotel Amadeus. Ze začátku jsme měly jen zkreslenou představu o tom, co všechno se skrývá za provozem hotelu a co nás čeká. Dnes už víme, že vám chceme nabídnout maximální komfort, tak, abyste se u nás cítili jako doma a chtěli se k nám vždycky rádi vrátit.

Náš styl

Jsme v dnešní době již velice netypický hotel, na který jen tak nezapomenete. Nabízíme totiž jedinečnou a osobitou rodinnou atmosféru, kterou ve velkých hotelových řetězcích nenajdete. Snažíme se o to, abychom uměly vyhovět všem vašim specifickým požadavkům a jsme připraveny vynaložit maximální úsilí při řešení všech vašich přání.

To, jak vypadá hotel v současné době, je výsledek dvouleté postupné rekonstrukce, která probíhala za plného provozu našeho hotelu, tak, aby nebyl omezen nijak pobyt vás, hostů, protože vaše pohodlí je naší prioritou. Vybíraly a navrhovaly jsme na pokojích nábytek, koberce, závěsy, prostě každý detail, tak, abyste se u nás cítili jako doma. Zařizujeme a renovujeme hotel podle toho, co my očekáváme od hotelů a jejich služeb, které na našich cestách navštěvujeme. Dobře znát náš hotel a naše hosty je naše vizitka a proto jsme si zkusily všechny role a pracovní pozice, které si dovedete představit. Pokoje jsme jako majitelky osobně uklízely, také jsme připravovaly snídaně, obsluhovaly recepci a díky tomu víme, co očekávat a chtít od našich zaměstnanců a na nejvyšší úrovni našich služeb si zakládáme.

Snažíme se mít s každým naším hostem blízký, až přátelský vztah, rády si s vámi na recepci popovídáme, uvaříme na pokoj naší skvělou kávu, osobně doporučíme zajímavá místa v Českých Budějovicích a okolí, která byste neměli při vašem pobytu v malebných jižních Čechách vynechat. Je pro nás naprostou samozřejmostí vám vyhovět ohledně požadavků nejen například na snídaně, ale i co se týče vašeho příjezdu a odjezdu, nebo při pomoci s rezervací stolu v restauracích a podobně. Vždy se budeme snažit vám vyhovět a věříme, že klíčem k vaší spokojenosti je komunikace, proto budeme velice rády, pokud nám poskytnete zpětnou vazbu, napíšete nám, co se vám líbilo, nebo co byste vylepšili.

Lucie Frantíková a Iva Brejchová

 

Jak to u nás vypadá?

 

V Českých Budějovicích by chtěl žít každý!
Zarezervujte si pokoj ještě dnes. Online rezervace