Ubytování | HOTEL AMADEUS | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Pro koho je náš hotel ideální?

Nabízíme ubytování pro všechny, kdo hledají vlídné, klidné prostředí namísto neosobního přístupu velkých hotelů. Ať už jste turisté, kteří vyráží za krásami přírody, nebo rodiny s dětmi na výletě po krásách jižních Čech, u nás budete spokojeni. Za dobu provozování našeho hotelu si náš hotel oblíbili také jednotlivci, kteří u nás vyhledávají klid, pohodlí, připojení na wifi a dobrou kávu. Náš hotel se nachází v blízkosti Krajské nemocnice a není tedy výjimkou, že se zde ubytovávají právě příbuzní nebo blízcí pacientů. Pokud hledáte ubytování dlouhodobějšího charakteru, je možné se telefonicky domluvit na podmínkách.

 

Co nabízíme

Naše snídaně si zamilujete. Podávají se ve všední dny je 7:30 do 9:30 hodin a o víkendu od 8:00 do 10:00 hodin. Snídaně je již započítána v ceně pobytu.

K snídani si můžete vybrat mezi třemi variantami. První varianta je obložená bageta. Druhá varianta jsou domácí vafle a poslední varianta je vajíčková, kdy nabízíme vajíčka na přání (míchaná, volská se slaninou,hemenex),zeleninová obloha,domácí chléb a k tomu námi pečený domácí dezert či palačinky. Popíjet při tom můžete naší praženou kávu či čaj Sonnentor dle Vašeho výběru.

Pokud budete mít speciální požadavky, rády Vám snídani připravíme, stačí nás jen včas kontaktovat.

Hotelové pokoje jsou všechny úplně nově zařízené, najdete zde všechny možné nezbytnosti, toaletní potřeby, ručníky, vysoušeč vlasů, televizi, podložku na notebook, minibar a wifi zdarma.

Hotel je celý nekuřácký, to samozřejmě platí i na pokojích a velice striktně trváme na dodržování tohoto zákazu. Pro kuřáky máme před hotelem připravený popelník a věříme, že budete respektovat náš zákaz a kouřit jen v tomto vyhrazeném prostoru.

Naše recepce je dopoledne obsazena od 8 do 11 hodin, poté je připravená na příjezdy od 15 do 19 hodin. Pokud chcete přijet v jiný čas, než je zde uvedený, je třeba to včas předem nahlásit emailem nebo nám zavolat. V takovém případě s tím problém nemáme a vyjdeme vám vstříc. Nicméně pokud se nám neozvete předem, pak vás po 19. hodině již bohužel nebude mít kdo ubytovat. Proto se prosím ozvěte včas.

Na recepci vám rády připravíme naší jedinečnou kávu, kterou si můžete vychutnat v klidu vašeho pokoje s pralinkou Mozart kugel.

Samozřejmostí je u nás i pokojová služba.

 

Jak to u nás vypadá?

 

V Českých Budějovicích by chtěl žít každý!
Zarezervujte si pokoj ještě dnes. Online rezervace