Ubytování | HOTEL AMADEUS | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Pro koho je náš hotel ideální?

Nabízíme ubytování pro všechny, kdo hledají vlídné, klidné prostředí namísto neosobního přístupu velkých hotelů. Ať už jste turisté, kteří vyráží za krásami přírody, nebo rodiny s dětmi na výletě po krásách jižních Čech, u nás budete spokojeni. Za dobu provozování našeho hotelu si náš hotel oblíbili také jednotlivci, kteří u nás vyhledávají klid, pohodlí, připojení na wifi a dobrou kávu. Náš hotel se nachází v blízkosti Krajské nemocnice a není tedy výjimkou, že se zde ubytovávají právě příbuzní nebo blízcí pacientů. Pokud hledáte ubytování dlouhodobějšího charakteru, je možné se telefonicky domluvit na podmínkách.

 

Co nabízíme

Naše snídaně si zamilujete. Hlavním tahákem je samozřejmě dobré a kvalitní jídlo ve formě švédského stolu, na přání vám připravíme i vajíčka na různé způsoby. Rády také na snídaně pečeme různé domácí moučníky jako třeba čokoládové cupcaky, bábovky a dokonce i nízkosacharidové dezerty.Naše dvě milé snídaňářky jsou připravené splnit jakýkoliv požadavek stran snídaní, který nám dopředu sdělíte, tak abyste se cítili opravdu jako doma.

Hotelové pokoje jsou všechny úplně nově zařízené, najdete zde všechny možné nezbytnosti, toaletní potřeby, ručníky, vysoušeč vlasů, televizi, podložku na notebook, minibar a wifi zdarma.

Hotel je celý nekuřácký, to samozřejmě platí i na pokojích a velice striktně trváme na dodržování tohoto zákazu. Pro kuřáky máme před hotelem připravený popelník a věříme, že budete respektovat náš zákaz a kouřit jen v tomto vyhrazeném prostoru.

Naše recepce je dopoledne obsazena od 8 do 12 hodin, poté je připravená na příjezdy od 15 do 19 hodin. Pokud chcete přijet v jiný čas, než je zde uvedený, je třeba to včas předem nahlásit emailem nebo nám zavolat. V takovém případě s tím problém nemáme a vyjdeme vám vstříc. Nicméně pokud se nám neozvete předem, pak vás po 19. hodině již bohužel nebude mít kdo ubytovat. Proto se prosím ozvěte včas.

Na recepci vám rády připravíme naší jedinečnou kávu, kterou si můžete vychutnat v klidu vašeho pokoje s pralinkou Mozart kugel.

Samozřejmostí je u nás i pokojová služba.

 

Jak to u nás vypadá?

 

V Českých Budějovicích by chtěl žít každý!
Zarezervujte si pokoj ještě dnes. Online rezervace